ورود عضویت در سایت

ورود به باغ ویلا دات کام

نام کاربری (انگلیسی) *
پسورد *
اطلاعات اکانت من را در این کامپیوتر به خاطر بسپار

عضویت در باغ ویلا دات کام

همه ی گزینه ها را پر کنید!
نام (فارسی) *
نام کاربری (انگلیسی) *
پسورد *
تايپ دوباره پسورد *
ايميل *
تايپ دوباره ايميل *

 

جستجوی پیشرفته

تبلیغات

خانه ویلائی اجاره ماهیانه و سالیانه بالاشهر دماوند 09197225539

قیمت: 400,000,004,000,000 تومان
اطلاعات تماس تلفن 09197225539 فقط در ساعات 8تا12- 14 تا20 - وبسایت : امداد املاک ایران www.EMDADAMLAK.ir
www.EMDADAMLAK.ir
تاریخ ثبت ۱۳۹۵/۰۴/۱۷

توضیحات

 سوئیت و باغ ویلاهای مختلف اجاره روزانه از شرق تهران" فیروزکوه دماوند شمشک" تا غرب تهران" کردان کوهسار کرج" - تلفن هماهنگی و رزرو 09197225539 و بسایت: امداد املاک ایران www.EMDADAMLAK.ir

- پیشنهاد ویژه :

چرا اقامت در هتل و مهمانسرا؟ با آن محیط های بی روح مصنوعی و چهار دیواری کوچک و قیمتهای گران و شرایط خاص.

 هدف ما" ارائه بهترین مکان با قیمت مناسب است . مثلا  پیشنهاد ویژه امداد املاک ایران بجای سوئیت 2 نفره  چهار دیواری حداکثر25 متری 350 تومانی دیگران, ما پیشنهادهای ویژه و مقرون بصرفه زیر را داریم.


1-خانه ویلائی بالای شهر دماوند. طبقه اول ساختمانی دو طبقه ویلائی بمساحت 75 مترمربع شیک تمیز راحت و فقط ویژه خانواده های کم جمعیت و بخصوص بی سروصدا تا ماکزیمم 4تا5 نفر.دو خواب یکی کوچک و یکی بزرگ با  هر اطاق کمد دیواری .آشپزخانه تمام MDF .آبگرمکن گازی نو . سرویس بهداشتی ایرانی و حمام تمام کاشی و دوش .کف تمام موکت نو سبز رنگ .یک دست میز و صندلی 6 نفره . پنجره های آلومینیم زرد و سفید با شیشه های رفلکس سبز. تمام خانه نو و هنوز کسی استفاده نکرده تازه رنگ شده شیک. یک حیاط حدود40 مترمربعی درختکاری شده با درختان گیلاس و سیب گردو و... در جلو و یک حیاط خلوت در عقب خانه.بعلت تقارن با ماه رمضان و امکان رهن یکساله امکان تجهیز کامل مثل" تلویزیون(برای ارامش روحی بهتره نباشه) و یخچال نبوده" بنا بر رعایت موارد بهداشتی نیز از ارائه ظروف و لیوان و ... و تختخواب و رختخواب معذوریم همراه داشته باشید. آب سردو گرم شهری برق گاز تلفن امنیت تضمین شده آرامش دنج تمیزی محیط  سرسبز درختکاری شده و هوای پاک بالاشهر دماوند از مشخصه های این خانه ویلائی است که حتما و قطعا می پسندید.

پذیرش فقط خانواده با ارائه مدارک معتبر قانونی. پذیرش و تحویل ویلا روزانه از ساعت 8 یا 10صبح تا ماکزیمم 9 صبح فردا است. از پذیرش افراد مجرد پر سروصدا و بچه های شلوغ افراد مریض,افرادی که نظافت را رعایت نمیکنند ,سیگاری و دودی (حتی قلیانی) مشروبی و غیر خانواده و حیوان جدا معذوریم. برای ایام چند روزه تعطیل عید فطر فقط بصورت 3 روز از چهارشنبه پنجشنبه و جمعه کامل اجاره داده میشود بصورت تک روز نداریم.

 رزرو فقط با پرداخت بیعانه(نصف بیعانه اول -نصف هم در لحظه تحویل ساختمان بیتعارف و تخفیف. بعدا و آخر کار و بهانه تراشی  و مفتخوری و چک و غیره هرگز نداریم فقط هم بتعداد تعیین شده) رزرو  فقط با پرداخت بیعانه از یکهفته قبل امکان پذیر است. بیعانه هم هرگز برنمیگردد حتی اگر 5 دقیقه قبل ریخته باشید.

اجاره بصورت ماهیانه (6-9 یا12 ماه) با شرط کم جمعیت و بی سروصدائی امکان پذیر است نه قشون کشی و مهمانی و نه اجاره به غیر. دختر خالم و فامیلم و ... آمدند چند روز دماوند بمانند 4 نفرتان بشه 40 نفر هرگز نداریم حتی در اجاره ماهیانه و رهن یکساله. ما بشدت در قول و قرارمان پایبندیم. در اجاره ماهیانه هزینه های آب برق گاز تلفن و شارژ به نسبت تعداد افراد شما و صاحب ملک تقسیم میشود.

 همانطور که ملک و اثاثیه را سالم تحویل میگیرید سرموقع سالم هم تحویل میدهید هرنوع خسارت 3 برابر هزینه دریافت میشود.

با توجه به قیمت اجاره ویلا در مرکز شهر دماوند که بالای 200 میلیون تومان و بسیار هم کمیاب است. طبقه اول این ساختمان در کمترین حد فقط 150 میلیون تومان رهن یکساله از تیرماه 95 است(6 یا 9 یا 12 ماهه بدون هیچ اثاثیه مثل ابگرمکن موکت میزو صندلی و غیره است)  کلا 150 میلیون تومان رهن است که فقط بصورت 40 میلیون تومان ودیعه و ماهیانه 4 میلیون تومان اجاره است برای قرارداد 12 ماهه یا ماهیانه 4/5 میلیون تومان برای قرارداد 6 ماه اول سال که گل و بلبل است.شما هم باشید نمی ائید تا فصل گل بلبل مفت جا و مکان بدهید یک مشت مفتخور بعد زمستان بشینی خودتو نگاه کنی.

  کلا 150 میلیون تومان رهن است که  بصورت ودیعه 40 میلیونی و اجاره ماهیانه 4 یا 4/5 میلیون تومان هرگز امکان تغییر و تبدیل ندارد و قرارداد فقط محضری با فقط تعداد کم(ماکزیمم4 نفر نه بیشتر) بی سروصدا. بدون چانه و تخفیف. دنبال چانه زنی و تخفیف و جای مفت و تعداد زیاد و مهمانی هستید هرگز تماس نگیرید قطع میکنیم. بازدید بیهوده مزاحمت و چانه زنی هرگز نداریم. اگر فقط شرایط و اجاره را قبول دارید تماس تلفنی بگیرید.

ارسال عکس و تلگرام و ایمیل و غیره نداریم. تلفن هماهنگی و رزرو 09197225539 - فقط در ساعات 8تا12- 15 تا 20

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

اکازیون .فروش فوری و زیرقیمت یکباب خانه ویلائی در بالا شهر دماوند:

تالار فروش بازار رسمی املاک و خدمات ساختمانی ایران- امداد املاک ایران- تلفن 09197225539

فروش فوری یا معاوضه خانه ویلائی 60مترمربع زمین 40 متر مربع از بنا یک خواب با تراس و حیاط  با سند ششدانگ و جواز ساخت و پایانکار واقع در منطقه بالای شهر دماوند- تلفن 09197225539

 

یکباب خانه ویلائی فروش فوری  و زیرقیمت واقع در شهر دماوند دارای دوخواب با تراس و آشپزخانه و حمام و سرویس ایرانی سر شیروانی گالوانیزه آبی رنگ دارای دو سند ششدانگ مجزا با نقشه کامپیوتری ثبت اسناد و مجوز و پایانکار از شهرداری شهر دماوند واقع در بهترین نقطه و بالا شهر دماوند.میدان17شهریور محله درویش یا تجریش با امکانات کامل انشعابات: آب برق گاز شهری تلفن.سند ششدانگ منگوله ای با نقشه کامپیوتری ثبت اسناد با جواز ساخت و پایانکار و دسترسی سریع تمام نقاط مانند سوپر مارکتها نانوائی وغیره.کل ملک بمساحت150متر زمین و93 بنا نوساز اجری و سرشیروانی آبی با دو سند ششدانگ منگوله ای جدید مجزا می باشد و کارشناسی رسمی دادگستری شده که یکی60 متر زمین و حدود40 متر از بنای ساختمان شامل هال و یک خواب و سرویس و حمام و تراس(برابر عکس)و سند ششدانگ منگوله ای جدید- سند ششدانگ دیگر90متر زمین و حدود60متر بنا یکخواب و آشپزخانه و آب و گاز و تلفن است.که هر سند بطور جداگانه یا یکجا هر دو سند فروخته میشوند.قیمت فقط قطعه60مترزمین و40متر بنا با سند ششدانگ مجزا و نقشه کامپیوتری ثبت اسناد  با برق یک کلام بی چانه270 میلیون تومان نقد در فروردین95 است مستقیم و بیواسطه.دنبال مال مفت و مفتخری و چانه زنی و مسخره بازی و مزاحمت  و بازدید الکی یا تماس تلفنی بیهوده هستید هرگز تماس نگیرید انچه لیاقتتونه میشنوید. فقط خریدار واقعی با تخفیف ویژه  فروش فوری زیرقیمت فقط با قیمت270میلیون تومان "دویست و هفتاد میلیون تومان" نقد در فروردین95(ماهیانه2% افزایش قیمت محاسبه فرمائید.مثلا درشهریورماه میشود292 میلیون تومان) برای فقط سند ششدانگ60متر زمین40 متر بنا با جواز و پایانکار و برق جدید.  سند 90 متر زمین حدود50 متر بنا قیمت دیگر داراد ما نمیدانیم ولی فروشنده اند. کل دو سند بمساحت 150 زمین و 93 بنا حدود450 تا 500 میلیون تومان است در تابستان 95

 1- معاوضه(بدون هیچ مبلغ اضافی) با آپارتمان  2 خواب ماکزیمم3 واحد تکواحدی نوساز بالای90 مترمربع با پارکینگ و انباری فقط در مناطق 1و2و7 تهران.ترجیحا نزدیک پارک و مترو.

 2- معاوضه با باغ ویلا بمساحت حدالقل1000مترمربع مستطیلی ترجیحا دو بر با 120 متر بنا دوخواب نوساز ویلائی حتما با سند ششدانگ و جواز ساخت و پایانکار و امکانات کامل "اب برق گاز"فقط در مناطق گیلاوند مراء حصار آئینه ورزان تا جابان با منظره باغات و رودخانه.

امکانات و ویژگی ها

* مساحت (متر مربع): 115
موقعیت در گوگل ارث موقعیت در گوگل ارث وارد نشده است

موقعیت

دماوند, تهران
دماوند منطقه بالای شهر میدان17شهریور محله تجریش تلفن09197225539

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2791
تعداد بازدید: 324
انقضا: ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
توجه! تمام آگهی های درج شده در سایت متعلق به کاربران سایت است؛ لذا تیم مدیریت سایت هیچ مسولیتی در قبال معامله شما ندارد.
آگهی های ستاره دار
باغ ويلاييباغ ويلايي
40,000 تومان
فروش باغ
250,000,000 تومان