ورود عضویت در سایت

ورود به باغ ویلا دات کام

نام کاربری (انگلیسی) *
پسورد *
اطلاعات اکانت من را در این کامپیوتر به خاطر بسپار

عضویت در باغ ویلا دات کام

همه ی گزینه ها را پر کنید!
نام (فارسی) *
نام کاربری (انگلیسی) *
پسورد *
تايپ دوباره پسورد *
ايميل *
تايپ دوباره ايميل *

 

جستجوی پیشرفته

خانه ویلائی اجاره روز ماهانه سالیانه بالاشهر دماوند09197225539

قیمت: 400,000,005,000,000 تومان
اطلاعات تماس تلفن 09197225539 - ساعات تماس 8 تا ظهر -15 تا 20 نه شب و نیمه شب. وبسایت: امداد املاک ایران www.EMDADAMLAK.ir
www.EMDADAMLAK.ir
تاریخ ثبت ۱۳۹۵/۰۴/۲۷

توضیحات کوتاه

سوئیت و باغ ویلاهای مختلف اجاره روزانه از شرق تهران" فیروزکوه دماوند شمشک" تا غرب تهران" کردان کوهسار کرج" - تلفن هماهنگی و رزرو 09197225539 و بسایت: امداد املاک ایران www.EMDADAMLAK.ir

- پیشنهاد ویژه :

چرا اقامت در هتل و مهمانسرا؟ با آن محیط های بی روح مصنوعی و چهار دیواری کوچک و قیمتهای گران و شرایط خاص.

 هدف ما" ارائه بهترین مکان با قیمت مناسب است . مثلا  پیشنهاد ویژه امداد املاک ایران بجای سوئیت 2 نفره  چهار دیواری حداکثر25 متری 350 تومانی دیگران, ما پیشنهادهای ویژه و مقرون بصرفه زیر را داریم.

خانه ویلائی بالای شهر دماوند. طبقه اول ساختمانی دو طبقه ویلائی بمساحت 75 مترمربع شیک تمیز راحت و فقط ویژه خانواده های کم جمعیت و بخصوص بی سروصدا تا ماکزیمم 4تا5 نفر.دو خواب یکی کوچک و یکی بزرگ با  هر اطاق کمد دیواری .آشپزخانه تمام MDF .آبگرمکن گازی نو . سرویس بهداشتی ایرانی و حمام تمام کاشی و دوش .کف تمام موکت نو سبز رنگ .یک دست میز و صندلی 6 نفره . پنجره های آلومینیم زرد و سفید با شیشه های رفلکس سبز. تمام خانه نو و هنوز کسی استفاده نکرده تازه رنگ شده شیک. یک حیاط حدود40 مترمربعی درختکاری شده با درختان گیلاس و سیب گردو و... در جلو و یک حیاط خلوت در عقب خانه.بعلت تقارن با ماه رمضان و امکان رهن یکساله امکان تجهیز کامل مثل" تلویزیون(برای ارامش روحی بهتره نباشه) و یخچال نبوده" بنا بر رعایت موارد بهداشتی نیز از ارائه ظروف و لیوان و ... و تختخواب و رختخواب معذوریم همراه داشته باشید. آب سردو گرم شهری برق گاز تلفن امنیت تضمین شده آرامش دنج تمیزی محیط  سرسبز درختکاری شده و هوای پاک بالاشهر دماوند از مشخصه های این خانه ویلائی است که حتما و قطعا می پسندید.

پذیرش فقط خانواده با ارائه مدارک معتبر قانونی. پذیرش و تحویل ویلا روزانه از ساعت 8 یا 10صبح تا ماکزیمم 9 صبح فردا است. از پذیرش افراد مجرد پر سروصدا و بچه های شلوغ افراد مریض,افرادی که نظافت را رعایت نمیکنند ,سیگاری و دودی (حتی قلیانی) مشروبی و غیر خانواده و حیوان جدا معذوریم. برای ایام چند روزه تعطیل عید فطر فقط بصورت 3 روز از چهارشنبه پنجشنبه و جمعه کامل اجاره داده میشود بصورت تک روز نداریم.

 رزرو فقط با پرداخت بیعانه(نصف بیعانه اول -نصف هم در لحظه تحویل ساختمان بیتعارف و تخفیف. بعدا و آخر کار و بهانه تراشی  و مفتخوری و چک و غیره هرگز نداریم فقط هم بتعداد تعیین شده) رزرو  فقط با پرداخت بیعانه از یکهفته قبل امکان پذیر است. بیعانه هم هرگز برنمیگردد حتی اگر 5 دقیقه قبل ریخته باشید.

اجاره بصورت ماهیانه (6-9 یا12 ماه) با شرط کم جمعیت و بی سروصدائی امکان پذیر است نه قشون کشی و مهمانی و نه اجاره به غیر. دختر خالم و فامیلم و ... آمدند چند روز دماوند بمانند 4 نفرتان بشه 40 نفر هرگز نداریم حتی در اجاره ماهیانه و رهن یکساله. ما بشدت در قول و قرارمان پایبندیم. در اجاره ماهیانه هزینه های آب برق گاز تلفن و شارژ به نسبت تعداد افراد شما و صاحب ملک تقسیم میشود.

 همانطور که ملک و اثاثیه را سالم تحویل میگیرید سرموقع سالم هم تحویل میدهید هرنوع خسارت 3 برابر هزینه دریافت میشود.

با توجه به قیمت اجاره ویلا در مرکز شهر دماوند که بالای 200 میلیون تومان و بسیار هم کمیاب است. طبقه اول این ساختمان در کمترین حد فقط 150 میلیون تومان رهن یکساله از تیرماه 95 است(6 یا 9 یا 12 ماهه بدون هیچ اثاثیه مثل ابگرمکن موکت میزو صندلی و غیره است)  کلا 150 میلیون تومان رهن است که فقط بصورت 40 میلیون تومان ودیعه و ماهیانه 4 میلیون تومان اجاره است برای قرارداد 12 ماهه یا ماهیانه 5 میلیون تومان برای قرارداد 6 ماه اول سال که گل و بلبل است.شما هم باشید نمی ائید تا فصل گل بلبل مفت جا و مکان بدهید یک مشت مفتخور بعد زمستان بشینی خودتو نگاه کنی.

  کلا 150 میلیون تومان رهن است که  بصورت ودیعه 40 میلیونی و اجاره ماهیانه 4 یا 4/5 میلیون تومان هرگز امکان تغییر و تبدیل ندارد و قرارداد فقط محضری با فقط تعداد کم(ماکزیمم4 نفر نه بیشتر) بی سروصدا. بدون چانه و تخفیف. دنبال چانه زنی و تخفیف و جای مفت و تعداد زیاد و مهمانی هستید هرگز تماس نگیرید قطع میکنیم. بازدید بیهوده مزاحمت و چانه زنی هرگز نداریم. اگر فقط شرایط و اجاره را قبول دارید تماس تلفنی بگیرید.

ارسال عکس و تلگرام و ایمیل و غیره نداریم. تلفن هماهنگی و رزرو 09197225539 - فقط در ساعات 8تا12- 15 تا 20

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

  اکازیون .فروش فوری و زیرقیمت یکباب خانه ویلائی در بالا شهر دماوند:

تالار فروش بازار رسمی املاک و خدمات ساختمانی ایران- امداد املاک ایران- تلفن 09197225539

فروش فوری یا معاوضه خانه ویلائی 60مترمربع زمین 40 متر مربع از بنا یک خواب با تراس و حیاط  با سند ششدانگ و جواز ساخت و پایانکار واقع در منطقه بالای شهر دماوند- تلفن 09197225539

 یکباب خانه ویلائی فروش فوری  و زیرقیمت واقع در شهر دماوند دارای دوخواب با تراس و آشپزخانه و حمام و سرویس ایرانی سر شیروانی گالوانیزه آبی رنگ دارای دو سند ششدانگ مجزا با نقشه کامپیوتری ثبت اسناد و مجوز و پایانکار از شهرداری شهر دماوند واقع در بهترین نقطه و بالا شهر دماوند.میدان17شهریور محله درویش یا تجریش با امکانات کامل انشعابات: آب برق گاز شهری تلفن.سند ششدانگ منگوله ای با نقشه کامپیوتری ثبت اسناد با جواز ساخت و پایانکار و دسترسی سریع تمام نقاط مانند سوپر مارکتها نانوائی وغیره.کل ملک بمساحت150متر زمین و93 بنا نوساز اجری و سرشیروانی آبی با دو سند ششدانگ منگوله ای جدید مجزا می باشد و کارشناسی رسمی دادگستری شده که یکی60 متر زمین و حدود40 متر از بنای ساختمان شامل هال و یک خواب و سرویس و حمام و تراس(برابر عکس)و سند ششدانگ منگوله ای جدید- سند ششدانگ دیگر90متر زمین و حدود60متر بنا یکخواب و آشپزخانه و آب و گاز و تلفن است.که هر سند بطور جداگانه یا یکجا هر دو سند فروخته میشوند.قیمت فقط قطعه60مترزمین و40متر بنا با سند ششدانگ مجزا و نقشه کامپیوتری ثبت اسناد  با برق یک کلام بی چانه270 میلیون تومان نقد در فروردین95 است مستقیم و بیواسطه.دنبال مال مفت و مفتخری و چانه زنی و مسخره بازی و مزاحمت  و بازدید الکی یا تماس تلفنی بیهوده هستید هرگز تماس نگیرید انچه لیاقتتونه میشنوید. فقط خریدار واقعی با تخفیف ویژه  فروش فوری زیرقیمت فقط با قیمت270میلیون تومان "دویست و هفتاد میلیون تومان" نقد در فروردین95(ماهیانه2% افزایش قیمت محاسبه فرمائید.مثلا درشهریورماه میشود292 میلیون تومان) برای فقط سند ششدانگ60متر زمین40 متر بنا با جواز و پایانکار و برق جدید.  سند 90 متر زمین حدود50 متر بنا قیمت دیگر داراد ما نمیدانیم ولی فروشنده اند. کل دو سند بمساحت 150 زمین و 93 بنا حدود450 تا 500 میلیون تومان است در تابستان95 . فقط سند ششدانگ 60 متر زمین 40متر بنا و برق معاوضه میشود با :

 1- معاوضه(بدون هیچ مبلغ اضافی) با آپارتمان  2 خواب ماکزیمم3 واحد تکواحدی نوساز بالای90 مترمربع با پارکینگ و انباری  حتما با سند ششدانگ جواز ساخت و وپایانکار و تفکیک شده  فقط در مناطق 1و2و7 تهران و بالاشهر تهران مثل داراباد .ترجیحا نزدیک پارک و مترو.

 2- معاوضه با باغ ویلا بمساحت حدالقل1000مترمربع مستطیلی ترجیحا دو بر با 120 متر بنا دوخواب نوساز ویلائی حتما با سند ششدانگ و جواز ساخت و پایانکار و امکانات کامل "اب برق گاز"فقط در مناطق گیلاوند مراء حصار آئینه ورزان تا جابان با منظره باغات و رودخانه.

امکانات و ویژگی های ملک

موقعیت

دماوند, تهران
دماوند منطقه بالای شهر میدان17شهریور محله تجریش تلفن09197225539

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2829
تعداد بازدید: 418
انقضا: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
توجه! تمام آگهی های درج شده در سایت متعلق به کاربران سایت است؛ لذا تیم مدیریت سایت هیچ مسولیتی در قبال معامله شما ندارد.