سایتهای تخصصی آگهی املاک

تبلیغات

توجه! تمام آگهی های درج شده در سایت متعلق به کاربران سایت است؛ لذا تیم مدیریت سایت هیچ مسولیتی در قبال معامله شما ندارد.

فروش یا معاوضه خانه ویلایی ارزان در دماوند با 09197225539

قیمت: 300,000,000 تومان
اطلاعات تماس ساعت کار:8تاظهر - 15 تا 20
09197225539
www.EMDADAMLAK.ir
تاریخ ثبت ۱۳۹۵/۰۴/۲۷

توضیحات

 

فروش فوری و زیرقیمت یکباب خانه ویلائی در بالا شهر دماوند:

 

 اکازیون فروش فوری یا معاوضه خانه ویلائی 60مترمربع از 150 متر زمین و 40 متر از 93  متر مربع بنا"ساختمان" دو خواب با تراس و حیاط با سند ششدانگ ,جواز ساخت و پایانکار واقع در منطقه بالای شهر دماوند- محله درویش یا تجریش تلفن 09197225539  توضیحات کامل وعکسها دروبسایت: امداد املاک ایران  www.EMDADAMLAK.ir

 

یکباب خانه ویلائی فروش فوری  و زیرقیمت واقع در شهر دماوند دارای دوخواب با تراس و آشپزخانه و حمام و سرویس ایرانی سر شیروانی گالوانیزه آبی رنگ دارای دو سند ششدانگ مجزا با نقشه کامپیوتری ثبت اسناد و مجوز و پایانکار از شهرداری شهر دماوند واقع در بهترین نقطه و بالا شهر دماوند.میدان17شهریور محله درویش یا تجریش با امکانات کامل انشعابات: آب برق گاز شهری تلفن.سند ششدانگ منگوله ای با نقشه کامپیوتری ثبت اسناد با جواز ساخت و پایانکار و دسترسی سریع تمام نقاط مانند سوپر مارکتها نانوائی وغیره.کل ملک بمساحت150متر زمین و93 بنا نوساز اجری و سرشیروانی آبی با دو سند ششدانگ منگوله ای جدید مجزا می باشد و کارشناسی رسمی دادگستری شده که یکی60 متر زمین و حدود40 متر از بنای ساختمان شامل هال و یک خواب و سرویس و حمام و تراس(برابر عکس)و سند ششدانگ منگوله ای جدید- سند ششدانگ دیگر90متر زمین و حدود60متر بنا یکخواب و آشپزخانه و آب و گاز و تلفن است.  هر سند دارای یک خواب است و کل دو سند دو خواب دارد که هر سند بطور جداگانه یا یکجا هر دو سند فروخته میشوند.

 

قیمت فقط قطعه 60مترزمین و40متر بنا با سند ششدانگ مجزا و نقشه کامپیوتری ثبت اسناد با برق یک کلام بی چانه300 میلیون تومان نقد در فروردین95 است مستقیم و بیواسطه.دنبال مال مفت و مفتخری و چانه زنی و مسخره بازی و مزاحمت و بازدید الکی یا تماس تلفنی بیهوده هستید هرگز تماس نگیرید انچه لیاقتتونه میشنوید. چون 300 میلیون حتی پول یک آپارتمان 70 متری 8 واحدی که نه زمین  و نه ساختمان راحت و دربست هم نداره هم نیست چه برسد به خانه ویلائی دربست دلباز و حیاط درختدار و بالاشهر دماوند.

زمین خالی وسط تهران پر از دود و مریضی و ترافیک و اتلاف عمر متری 15 میلیون تومان در فروردین 95 شده و اجاره های چند ده میلیونی میگیرین خانه خودت چند میلیاردی باشه ولی مال بقیه مردم مفت انهم با فاصله 30 دقیقه!؟با چندرغاز 100تومنک که حتی پول صدقه و پول اجاره هم نیست راه افتادی توقع بهترین زمین و خانه و باغ و ویلای میلیاردی با سندششدانگ و جواز ساخت و امکانات فول و مفت میخوای؟

 

فقط خریدار واقعی با تخفیف ویژه  فروش فوری زیرقیمت فقط با قیمت 300میلیون تومان "سیصد میلیون تومان" نقد در فروردین95(ماهیانه2% افزایش قیمت محاسبه فرمائید قرار نیست تا ابد قیمت ثابت بماند یک چیزی بعنوان افزایش قیمت هر سال در موارد دولتی مثل آب و برق و مالیات و عوارض و تورم دو رقمی هم  در کشور هست). برای فقط سند ششدانگ60متر زمین40 متر بنا با جواز و پایانکار و برق جدید.

 

سند ششدانگ دیگر بمساحت 90 متر زمین و حدود50 متر بنا قیمت دیگر دارد ما نمیدانیم ولی فروشنده اند. کل دو سند بمساحت 150 متر مربع زمین و حدود93 متر بنا دو خواب حدود450 تا 500 میلیون تومان است در تابستان 95.

 

 فقط قطعه سند ششدانگ 60 متر زمین 40 متر بنا با برق معاوضه میشود با:

 

1 - معاوضه(بدون هیچ مبلغ اضافی) با آپارتمان  2 خواب ماکزیمم3 واحد تکواحدی نوساز بالای90 مترمربع با پارکینگ و انباری حتما با سند ششدانگ جواز ساخت و پایانکار و تفکیک شده فقط در مناطق 1و2و7 تهران و مناطق بالای شهر تهران مثل داراباد. جاهای شلوغ و پر سرو صدا و دود. قدیمی و مشکلدار بدرد ما نمیخوره مال خودت. حتما نزدیک پارک و مترو.

 

2- معاوضه با مغازه نو(حتما ملکیت با سرقفلی) حتما با سند ششدانگ و جواز ساخت و پایانکار تسویه کامل مفاصا حساب با مراجعی مثل دارائی و شهرداری وغیره در منطقه رفت وآمدی و پاخور و تک  در تهران و شهرهای معروف استان تهران مثل گیلاوند رودهن کرج.

 

 3- معاوضه با باغ ویلا بمساحت حدالقل 1000 مترمربع مستطیلی ترجیحا دو بر با 120 متر بنا دوخواب نوساز ویلائی حتما با سند ششدانگ و جواز ساخت و پایانکار و امکانات کامل "اب برق گاز"فقط در مناطق گیلاوند مراء حصار آئینه ورزان تا جابان با منظره باغات و رودخانه.

-سند و قطعه دیگر قیمت دیگری دارد که ما نمیدانیم و نپرسید ولی فروشنده اند کل دو سند حدود-500میلیون تومان است. تلفن 09197225539 ساعات تماس9تا ظهر – 15 تا20

 

امکانات و ویژگی ها

* مساحت (متر مربع): 60

موقعیت

دماوند, تهران
دماوند منطقه بالای شهر میدان17شهریور محله تجریش تلفن09197225539

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2830
تعداد بازدید: 232
انقضا: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
ورود عضویت در سایت

ورود به باغ ویلا دات کام

نام کاربری (انگلیسی) *
پسورد *
اطلاعات اکانت من را در این کامپیوتر به خاطر بسپار

عضویت در باغ ویلا دات کام

همه ی گزینه ها را پر کنید!
نام (فارسی) *
نام کاربری (انگلیسی) *
پسورد *
تايپ دوباره پسورد *
ايميل *
تايپ دوباره ايميل *
آگهی های ستاره دار
آگهی های ویژه
جدید ترین آگهی های سایت باغ ویلا دات کام